</> Adauga widgetul de calcul in site-ul tau

Ce taxe se platesc pentru tichete de masa?

Venituri salarii 06 feb 2016
  • Eugen Chiricu 12 feb 2016

    Pentru valoarea reprezentand tichetele de masa acordate salariatilor potrivit prevederilor Legii nr. 142/1998, se retine impozit conform art. 76 alin. (3) litera h) si nu se datoreaza contributii sociale potrivit art.142 litera r).

    Citeste mai multe informatii despre tichetele de masa aici !

Calculator Venituri
Inchide
Inchide
Real Time Analytics